هایک ویژن، پیشرو در جهان محصولات و راه حل های امنیتی، آخرین نوآوری های خود را در اینترسک 2020، بزرگترین نمایشگاه امنیتی در خاورمیانه در تاریخ 19 تا 21 ژانویه در دبی به نمایش گذاشت.

فناوری ها و برنامه های در حال ظهور امکانات جدیدی را برای صنعت امنیتی گشوده اند. بازدید کنندگان توانسته اند با محصولات و راه حل های پیشرو در بازار هایک ویژن برای کاربران در صنایع مختلف را تجربه کنند.

که به مواردی از این فناوری ها در ادامه اشاره خواهیم کرد:

ادراک چند بعدی

درک چند بعدی هایک ویژن برای انواع نیازهای امنیتی، تغییر شکل مجدد سیستم های امنیتی و ارائه خدمات جامع تر به مشتریان ایجاد شده است. در غرفه هایک ویژن، بازدید کنندگان دوربین هایی را با ترکیبی عمیق از رادار و فناوری فیلم مشاهده کردند که توانایی درک بیش از محدوده تصویری را در مناطقی مانند مدیریت ترافیک نشان می دهد.

هایک ویژن فن آوری های نظارت تصویری را با حس های مختلف، مانند رادار و محصولات مرتبط، ادغام کرد که نیازهای مشتری های مختلف را برآورده کند و محافظت را برای کاربران از طریق چندین فن آوری فراهم می کند.

دوربین هایی با چند هوش

فناوری چند هوش از چندین الگوریتم که همزمان در یک دوربین در حال اجرا هستند، پشتیبانی می کند. جدیدترین دوربین های هوشمند هایک ویژن می توانند چندین الگوریتم یادگیری عمیق را به صورت موازی برای تعدادی از سناریو های پیچیده اجرا کنند. و در عین حال، این دوربین ها داده های ساختاری شده از اهداف مختلف مانند صورت، بدنه و وسایل نقلیه را بطور همزمان تجسم و تجزیه و تحلیل می کنند. این دوربین ها به منظور تقویت آگاهی موقعیتی، در سناریو هایی مانند جاده های شهری، برای شناسایی تخلفات و تشخیص انواع وسایل نقلیه و پلاک خودروها طراحی شده اند.

علاوه بر این، مشتریان همچنین می توانند از خدمات سفارشی ارائه شده توسط هایک ویژن مانند استفاده از الگوریتم های مختلف در دوربین های امنیتی مطابق با سناریوهای ویژه که توسط مشتریان ارائه شده، استفاده کنند و به مشتریان این امکان را می دهند که بطور مستقل کارکردها را انتخاب کرده و یک راه حل برای استفاده از آنها ایجاد کنند.

دوربین های حرارتی جدید و مقرون به صرفه

هایک ویژن با دستیابی به موفقیت در تصویر برداری، الگوریتم ها و کاربردهای هوشمند، یک دوربین حرارتی جدید و مقرون به صرفه را به نمایش گذاشت، که برای حفاظت از محیط و جلوگیری از آتش سوزی طراحی شده است. این دوربین حرارتی به طور خاص برای نظارت بر برد کوتاه تا حداکثر 70 متر طراحی شده است و برای محافظت از محیط در مناطق مسکونی، ساختمان های اداری و کارخانه ها مناسب است.

راه حل های عمودی هوشمند

هایک ویژن راه حل های صنعت هوش مصنوعی را برای بازارها و برنامه های عمودی نشان می دهد. به عنوان مثال، راه حل خرده فروشی هوشمند هایک ویژن، به خرده فروشان این امکان را می دهد تا با استفاده از دوربین های هوشمند، دستگاه های ضبط تصاویر و سیستم مدیریت ویدیو (VMS) درک کاملی از آمار فعالیت خود کسب کنند.

هایک ویژن هم اکنون می تواند به بانکها کمک کند تا از کارکنان، مشتریان، شعب و مناطق دستگاههای خودپرداز محافظت کنند، و همچنین به خرده فروشان کمک می کند تا از وضعیت فروشگاههای خود بفهمند و راهکارهای کالای تجاری خود را بهینه کنند، در عین حال به مقامات شهری کمک می کند تا ازدحام و آلودگی را با هوشمندی کاهش دهند.

هایک ویژن همچنین محصولات هوشمند، از جمله دوربین هایی با فناوری های AcuSense را ارایه کرد، که می توانند هشدار های دقیق جلوگیری از نفوذ را به مشتری ارائه دهند. دوربین های با فن آوری های ColorVu، به مشتریان امکان ایجاد تصویر رنگی با کیفیت بالا در شب را می دهد.

علاوه بر این، بازدید کنندگان همچنین از طیف گسترده ای از محصولات و نوآوری های جدید مانند محصولات هشدار دهنده، پایانه های تشخیص چهره، هوشمند سازی خودرو، هایک سنترال، نمایشگر LED و سایر محصولات را مشاهده کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *