شرکت هایک ویژن بعنوان بزرگ ترین و برترین تولید کننده سیستم های امنیتی و نظارت تصویری در جهان می باشد، که سال ها است در ایران هم نماینده های فعال دارد.
شرکت پارس ارتباط بعنوان آخرین نماینده رسمی شرکت هایک ویژن در ایران بود. البته هایک ویژن طبق یک سنت قدیمی هر 2 سال یکبار نماینده جدیدی را برای ایران در نظر می گرفت، و معمولا بعد از نمایشگاه ایپاس، نماینده جدید هم معرفی می شد.

چند ماهی هم گمانه زنی بود که شرکت فراگستر بعنوان نماینده جدید دوربین مداربسته هایک ویژن در ایرانخواهد بود. حتی مطرح شده بود که شرکت فراگستر سفارش خرید هایک ویژن را در کشور چین هم ثبت کرده است.

بالاخره بعد از چند ماه گمانه زنی در تاریخ 19 بهمن بصورت رسمی این خبر از طرف چند تن از نماینده های شرکت فراگستر مورد تایید قرار گرفت، و همچنین لیست قیمت خود را جهت ثبت سفارش و خرید محصولات هایک ویژن به نماینده های شرکت تقدیم کرد.

شرکت فراگستر با توجه به این که مدت ها نماینده رسمی و انحصاری محصولات دوربین مداربسته داهوا در ایران بود، در سراسر کشور نماینده فعال دارد.

البته اینکه شرکت فراگستر نماینده رسمی دوربین مداربسته هایک ویژن است یا خیر، نیاز به زمان و اعلام رسمی از طرف شرکت هایک ویژن را دارد.

فروشگاه کیپ ایران هم طبق سابقه فعالیت بر روی برند هایک ویژن، عرضه محصولات هایک ویژن با گارانتی فراگستر را انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *