هایک ویژن، پیشرو در زمینه محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه در جهان، طیف وسیعی از پایانه های تشخیص چهره مهم را راه اندازی کرده است. پایانه های تشخیص چهره هایک ویژن با الگوریتم های یادگیری عمیق برای کنترل دسترسی و سناریوهای اداری برای بهبود عملیات ساختمان، مدیریت نیروی کار و عملیات ایمنی تعبیه شده است.

سه مدل ترمینال تشخیص چهره در دسترس هستند که هر یک بطور خاص و انعطاف پذیر برای تعداد زیادی برنامه و سناریو طراحی شده اند.

  • ترمینال تشخیص چهره دیواری شامل مدل های DS-K1T604MF و DS-K1T606MF
  • ترمینال تشخیص چهره پایه یا دیوار نصب شده شامل مدل DS-K1T605MF
  • مولفه تشخیص چهره چرخشی سیار مدل DS-K5603-Z

نصب و استفاده از این سه مدل آسان است. ترمینال دیواری مناسب برای دسترسی سریع در ورودی ها مناسب است. ترمینال پایه و دیواری را می توان در سطوح عمودی مناسب یا روی میز جلو نصب کرد. مؤلفه تشخیص چهره برای استفاده در کنار چرخ های دستی طراحی شده است. در صورت لزوم، این مدل می تواند پس از نصب به منظور گرفتن تصاویر صورت با بیشترین زاویه، به صورت افقی چرخش یابد.

تشخیص دقیق و سریع چهره

هایک ویژن الگوریتم های یادگیری عمیق را در ترمینال های تشخیص چهره خود تعبیه کرده است و تأخیرهای کمتری در انتقال و بار کمتری را برای اجزای داخلی دستگاه ایجاد ایجاد می کند. در نتیجه، پایانه های تشخیص چهره از موفقیت بالایی برخوردار هستند. میزان ضبط چهره می تواند در کمتر از نیم ثانیه به دقت 99 درصد ضربه وارد کند.

در ساعات شلوغ، چرخهای دسترسی به مجهز به ترمینالهای تشخیص چهره هایک ویژن می توانند در کمتر از نیم ثانیه پاسخ دهند و تا 40 نفر در هر دقیقه تشخیص دهند.


مدل DS-K5603-Z با دسترسی گردان

پایانه های تشخیص چهره هایک ویژن در حالات متنوعی اعمال می شود و بسیار شخصی سازی می شوند. حالت های تأیید هویت چند گانه ای در دسترس هستند:

  • تصاویر چهره
  • کشیدن کارت شناسایی و مقایسه تصاویر
  • حالت های سفارشی و موارد دیگر

برنامه های کاربردی از املاک و مستغلات تجاری، سازمان های دولتی، مشاغل کوچک یا بسیار بزرگ یا کارخانه ها، فقط برای نامگذاری چند مورد متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *